Menu
Your Cart

ЛАПТОПИ

Бренд: Lenovo Шифра: 82ND002YRM
Processor AMD Ryzen 5 5500U (6C / 12T, 2.1 / 4.0GHz, 3MB L2 / 8MB L3) Graphics Integrated AMD Radeon Graphics Chipset AMD SoC Platform Memory 8GB Soldered DDR4-3200 Memory Slots Memory soldered to systemboard, no ..
48,420ден.
Бренд: Asus Шифра: 599873186
CPU: Intel Core i5-1035G1 (1.0 GHz up to 3.6 GHz, 6 MB L3 cache, 4 cores) Memory: 16GB DDR4 3200MHz Storage: 512GB SSD Graphics: intel UHD Display: 13.3” Full HD (1920 x 1080) OLED 400nits frameless Optical: no External Ports:2 x Thunderbolt™ 3 USB-C® (up to 40Gbps), 1 x USB 3.2 Gen 1 Type-..
54,820ден.
Бренд: Apple Шифра: 599871071
Processor - Apple M1 8 Core Memory - 8 GB 3733 MHz LPDDR4X SDRAM GPU - Apple 7-Core GPU Display: Retina IPS 13.3" 16:10 2560 x 1600 Drive: 256 GB SSD Input/Output Connectors: Ports - 2 x Thunderbolt 3 via USB Type-C, 2 x DisplayPort via Type-C, 1 x 1/8" (3.5 mm) Headphone Output Communicat..
59,850ден.
Бренд: Apple Шифра: 599871963
Processor - Apple M1 8 CoreMemory - 8 GB 3733 MHz LPDDR4X SDRAMGPU - Apple 8-Core GPUDisplay: Retina IPS 13.3" 16:10 2560 x 1600Drive: 256 GB SSDInput/Output Connectors: Ports - 2 x Thunderbolt 3 via USB Type-C, 2 x DisplayPort via Type-C, 1 x 1/8" (3.5 mm) Headphone OutputCommunications: Wi-Fi - Wi..
74,790ден.
Бренд: Apple Шифра: 599873808
Processor - Apple M1 8 Core Memory - 8 GB 3733 MHz LPDDR4X SDRAM GPU - Apple 8-Core GPU Display: Retina IPS 13.3" 16:10 2560 x 1600 Drive: 512 GB SSD Input/Output Connectors: Ports - 2 x Thunderbolt 3 via USB Type-C, 2 x DisplayPort via Type-C, 1 x 1/8" (3.5 mm) Headphone Output Communicati..
87,380ден.
Бренд: Apple Шифра: 599873198
Processor - Apple M1 8 Core Memory - 8 GB 3733 MHz LPDDR4X SDRAM GPU - Apple 8-Core GPU Display: Retina IPS 13.3" 16:10 2560 x 1600 Drive: 512 GB SSD Input/Output Connectors: Ports - 2 x Thunderbolt 3 via USB Type-C, 2 x DisplayPort via Type-C, 1 x 1/8" (3.5 mm) Headphone Output Communicati..
87,520ден.
Прикажи 1 до 6 од 6 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.