Menu
Your Cart
Powered by 11th Gen. Intel® Core™ i7 processors
GeForce RTX™ 3050Ti Series GPUs deliver the ultimate performance for gamers.
GeForce RTX™ 3050Ti
AMD Ryzen 7 5800H
16" WQXGA 165Hz (2560x1600)
AMD Ryzen 5 5600H
GTX 1650 4GB
16" WQXGA 120Hz (2560x1600)
Секогаш Добра Цена
Атрактивни промоции и попусти
Огромна Разновидност
Широк избор на производи
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.