Menu
Your Cart

ЛАПТОПИ

Бренд: Lenovo Шифра: 82L5007NRM
Processor AMD Ryzen 5 5600H (6C / 12T, 3.3 / 4.2GHz, 3MB L2 / 16MB L3) Graphics NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR6 Chipset AMD SoC Platform Memory 16GB Soldered DDR4-3200 Memory Slots Memory soldered to systemboard..
53,990ден. 55,450ден.
Бренд: Lenovo Шифра: 82JS000GRM
Processor AMD Ryzen 7 5800H (8C / 16T, 3.2 / 4.4GHz, 4MB L2 / 16MB L3) Graphics NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti 4GB GDDR6, Boost Clock 1485 / 1695MHz, TGP 95W Chipset AMD SoC Platform Memory 2x 8GB SO-DIMM DDR4-3200 Memory..
69,990ден. 71,990ден.
Бренд: Acer Шифра: NH.QAJEX.003
Operativni sustavWindows 10 HomeProcesorProizvođač procesorIntel®Vrsta procesorCore™ i7Model procesori7-11800HBrzina procesor2.40 GHzJezgra procesorOktojezgreni (8 jezgri)Prikaz & GrafikaProizvođač generatora grafikeNVIDIA®Model generatora grafikeGeForce® RTX™ 3070Kapacitet grafičke memorijeDo 8..
130,000ден.
Бренд: Lenovo Шифра: 20Y5001URI
Processor Intel Core i7-11800H (8C / 16T, 2.3 / 4.6GHz, 24MB) Graphics NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6 Chipset Intel WM590 Memory 2x 16GB SO-DIMM DDR4-3200 Non-ECC Memory Slots Two DDR4 SO-DIMM slots, dual-chann..
202,000ден.
Прикажи 1 до 4 од 4 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.