MS CIRCLE 2.0

Распродадено MS CIRCLE 2.0
MS CIRCLE 2.0, Snaga  6W, 2x3W, Frekvencijski raspon 20Hz-18kHz, USB napajanje, 3.5mm audio jack

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 701
  • Бренд: MS
  • Шифра: 160952
  • Залиха: Распродадено
  • 460ден.

Тагови: MS, CIRCLE, 2.0