Компатибилен тонер за Panasonic KX-FL401/403/411/413 (2k.) KXFAT88X

Компатибилен тонер за Panasonic KX-FL401/403/411/413 (2k.) KXFAT88X

2000pages/5%cov
Panasonic KX-FAT88X KXFAT88X KX FAT88X PANASONIC KX-FAT88 KXFAT88 KX FAT88 KX-FA88X KXFA88X KX FA88X KX-FA88 KAFA88 KX FA88 KXFL401 KX FL401 KXFL 401 KXFL401G KX FL401G KXFL 401G KXFL401GW KX FL401GW KXFL 401GW KXFL403 KX FL403 KXFL 403 KXFL421G KX FL421G KXFL 421G KXFL421 KX FL421 KXFL 421 PAN21121

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 1522
  • Бренд: Panasonic
  • Шифра: na.pant88x
  • Залиха: Има
  • 440ден.
Овој Артикал има минимална количина за нарачка 2

Тагови: Компатибилен, тонер, за, Panasonic, KX-FL401, 403, 411, 413, (2k.), KXFAT88X