SSD TRANSCEND M.2 128GB NVMe

SSD TRANSCEND M.2 128GB NVMe
SSD TRANSCEND M.2 128GB NVMe

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 351
  • Бренд: Transcend
  • Шифра: 17043
  • Залиха: Има
  • 2,290ден.

Тагови: SSD TRANSCEND M.2 128GB NVMe