SSD SILICON POWER M.2 2280 M55 120GB SATA III 6gb/s

SSD SILICON POWER M.2 2280 M55 120GB SATA III 6gb/s
SSD SILICON POWER M.2 2280 M55 120GB SATA III 6gb/s

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 720
  • Бренд: Silicon Power
  • Шифра: 15101
  • Залиха: Има
  • 1,940ден.

Тагови: SSD SILICON POWER M.2 2280 M55 120GB SATA III 6gb/s