SSD SILICON POWER 60 GB, SSD SP 2.5",SATA III, S60 7mm

SSD SILICON POWER 60 GB, SSD SP 2.5",SATA III, S60 7mm
SSD SILICON POWER 60 GB, SSD SP 2.5",SATA III, S60 7mm


Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 1143
  • Бренд: Silicon Power
  • Шифра: 11474
  • Залиха: Има
  • 1,320ден.

Тагови: SSD SILICON POWER 60 GB, SSD SP 2.5", SATA III, S60 7mm