POS PRN SM SRP-350plusIIICOSG - NOVO!

POS PRN SM SRP-350plusIIICOSG - NOVO!
Основни карактеристики
Видtermalni
Брзина на испис [мм/сец]300
Резолуција на испис [дпи]200
Макс. знаци во линија (фонт А/Б)42/56
Останати карактеристики
Бар код
 • 1D barkod
 • 2D barkod
Сензори
 • bez papira
 • otvoren poklopac
 • rola pri kraju
Автоматски резачda
Меморија [Мбит]16
Емулација
 • Citizen
 • Epson
 • Star
Димензии на ролна [мм]79.5±0.5
Приклучок за фиока2
МЦБФ [линија]70000000
ТПХ [км]150
Трајност на секачот на хартијата [сечењ]1800000
Бојаcrna
Конектори
Интерфејс
 • Ethernet
 • USB
 • serial

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
 • Прегледи: 110
 • Бренд: Bixolon
 • Шифра: 0493688
 • Залиха: Има
 • 16,810ден.

Тагови: POS PRN SM SRP-350plusIIICOSG - NOVO!