Menu
Your Cart

Notebook Bag SBOX New York 15.6" Bordo Red

Notebook Bag SBOX New York 15.6" Bordo Red
Notebook Bag SBOX New York 15.6" Bordo Red
Нов модел
Notebook Bag SBOX New York 15.6" Bordo Red
Notebook Bag SBOX New York 15.6" Bordo Red

Bag for laptops up to 15.6 "
Color: Black
Dimensions: 42x 33 x 6 cm
Material: 600D Nylon

Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.