Notebook Bag SBOX New York 15.6" Black

Notebook Bag SBOX New York 15.6" Black

Bag for laptops up to 15.6 "
Color: Black
Dimensions: 42x 33 x 6 cm
Material: 600D Nylon

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 1014
  • Бренд: SBOX
  • Шифра: 599867334
  • Залиха: Има
  • 750ден.

Тагови: Notebook Bag SBOX New York 15.6" Black