NOT DOD MSI NOTE D100 15.6" notebook torba

NOT DOD MSI NOTE D100 15.6" notebook torba
Основни карактеристики
Димензии15,6
Опис0
Материјалnajlon
Изглед
БојаCrna

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 896
  • Бренд: MS
  • Шифра: 1187132
  • Залиха: Има
  • 360ден.

Тагови: NOT DOD MSI NOTE D100 15.6" notebook torba