MONITOR AOC LED 19.5'' E2070SWN, 5ms, Smart Contrast 20.000 000:1

MONITOR AOC LED 19.5'' E2070SWN, 5ms, Smart Contrast 20.000 000:1
MONITOR AOC LED 19.5'' E2070SWN, 5ms, Smart Contrast 20.000 000:1

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 448
  • Бренд: AOC
  • Шифра: 12931
  • Залиха: Има
  • 4,090ден.

Тагови: MONITOR AOC LED 19.5'' E2070SWN, 5ms, Smart Contrast 20.000 000:1