MONITOR AOC LED 18.5'' E970SWN, 5ms, Smart Contrast 20.000 000:1

MONITOR AOC LED 18.5''  E970SWN, 5ms, Smart Contrast 20.000 000:1
MONITOR AOC LED 18.5''  E970SWN, 5ms, Smart Contrast 20.000 000:1

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 569
  • Бренд: AOC
  • Шифра: 12293
  • Залиха: Има
  • 3,800ден.

Тагови: MONITOR AOC LED 18.5'' E970SWN, 5ms, Smart Contrast 20.000 000:1