МОНИТОРИ

Прикажи:
Подреди:

AOC 19" E970SWN

Основни карактеристикиДијагонала18,5''Формат на екран16:9ПанелTNМакс. резолуција1366x768Светлина [цд..

3,540ден.
MONITOR AOC LED 18.5''  E970SWN, 5ms, Smart Contrast 20.000 000:1 Распродадено

Monitor 19" LG 19M38A-B LED 1366x768 VGA Black

backlight: LED (LED LCD)Panel Type: TNAspect (ratio): 16: 9Visible area: 18.5 "(47 cm)Resolution / F..

3,810ден.
Monitor 19" Acer K192HQLb LED 1366x768,VGA, 5ms, Black Распродадено

Monitor 19" Acer K192HQLb LED 1366x768,VGA, 5ms, Black

Technical Information Screen Size - 47 cm (18.5") Screen Mode - HD Response Time - 5 ..

3,990ден.
MONITOR AOC LED 19.5'' E2070SWN, 5ms, Smart Contrast 20.000 000:1 Распродадено
MONITOR PHILIPS LED 18.5''  193V5LSB, Slim Design, 5ms, Smart Contrast 10.000 000:1,  Smart Control Lite, Black Распродадено
AOC 22" E2270SWHN VGA HDMI Распродадено

AOC 22" E2270SWHN VGA HDMI

Основни карактеристикиДијагонала21,5"Формат на екран16:9ПанелTNМакс. резолуција1920x1080Светлина [цд..

4,260ден.
MON 22 AS VP228DE Full HD Распродадено

MON 22 AS VP228DE Full HD

Основни карактеристикиДијагонала21,5"Формат на екран16:9ПанелTNМакс. резолуција1920x1080Светлина [цд..

4,290ден.
Monitor 22" Philips 223V5LSB2/62 Slim V-Line, Full HD, 5ms, Black Распродадено

Monitor 22" Philips 223V5LSB2/62 Slim V-Line, Full HD, 5ms, Black

Monitor 22" Philips 223V5LSB2/62 Slim V-Line, Full HD, 5ms, BlackГаранција: 24 месеци..

4,330ден.
Monitor 20" LG 20MK400AB LED 1366 x 768 VGA 5ms 16:9 Black Распродадено

Monitor 20" LG 20MK400AB LED 1366 x 768 VGA 5ms 16:9 Black

Feature Size (Inch/cm) - 19.5"/49.4cm Panel Type - TN Color Gamut (CIE1931) 72% ..

4,360ден.

Philips 20" 203V5LSB26/62 LED Slim V-Line, 1600x900, 5ms, Black

Picture/Display • LCD panel type: TFT-LCD • Backlight type: W-LED system • Panel Size..

4,360ден.
PHILIPS 20" 203V5LSB26/10 Philips LED Slim V-Line, 1600x900, 5ms, Black Распродадено

PHILIPS 20" 203V5LSB26/10 Philips LED Slim V-Line, 1600x900, 5ms, Black

Picture/Display • LCD panel type: TFT-LCD • Backlight type: W-LED system • Panel Size: 19.5 inc..

4,390ден.

MON 22 PH 223V5LSB/00 Full HD, DVI

Основни карактеристикиДијагонала21,5"Формат на екран16:9Панел Макс. резолуција1920x1080Светлина..

4,440ден.
Monitor 22" Philips 223V5LHSB2/01 V-Line, Full HD, 5ms, VGA,HDMI, Black Распродадено

Monitor 22" Philips 223V5LHSB2/01 V-Line, Full HD, 5ms, VGA,HDMI, Black

LCD monitor with SmartControl Lite V Line 22 (Viewable 21.5" / 54.6 cm) Picture/Display • LCD panel ..

4,530ден.
PHILIPS 22" 223V5LHSB2/00 V-Line, Full HD, 5ms, VGA,HDMI, Black Распродадено

PHILIPS 22" 223V5LHSB2/00 V-Line, Full HD, 5ms, VGA,HDMI, Black

LCD monitor with SmartControl Lite V Line 22 (Viewable 21.5" / 54.6 cm) Picture/Display • LCD p..

4,550ден.