Menu
Your Cart

ЛАПТОПИ

Бренд: Gigabyte Шифра: 599873173
OS: DOS CPU: Intel Core i5-11400H 4.5Ghz Display: 15.6" Thin Bezel FHD 1920x1080 144Hz IPS RAM: 16GB DDR4 @3200Mhz Storage: 512GB NVMe PCIe SSD Intel® UHD Graphics GeForce RTX 3050Ti GPU 4GB GDDR6 All-zone 15 Colors Backlit KB USB3.2, Type-C, HDMI2.0, mini DP SD Card Reader 1G LAN, Wi-Fi 6..
57,990ден.
Прикажи 1 до 1 од 1 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.