Menu
Your Cart

ЛАПТОПИ

Бренд: MSI Шифра: 599873187
Processor: Intel Core i5-10500H 8M Cache, up to 4.50 GHz Memory: 8GB DDR4 3200MHz , Max 64GB Storage: 512GB NVMe SSD Display: 15.6" FHD (1920x1080), 144Hz, IPS-Level Graphics: NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB GDDR6 Connectivity: Gb LAN, 802.11 ax Wi-Fi 6 + Bluetooth v5.1 Ports: USB 3.2 Gen1 *3, USB..
56,990ден.
Бренд: MSI Шифра: 599873414
CPU: Intel Core i5-10500H 8M Cache, up to 4.50 GHz, 6 Core Memory: 8GB DDR4 3200MHz , Max 64GB Storage: 512GB NVMe SSD Display: 15.6" FHD (1920x1080), 144Hz, IPS-Level Graphics: NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6 Connectivity: Gb LAN, 802.11 ax Wi-Fi 6 + Bluetooth v5.1 Ports: 1x RJ45, 1x (4K @ ..
67,180ден.
Бренд: MSI Шифра: 599873416
CPU: Intel® Core™ i7-11800H Processor (24M Cache, up to 4.60 GHz) 8C/16T RAM: 8GB DDR4 3200MHz SSD: 512GB NVMe SSD GPU: NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti 4GB GDDR6 DISPLAY: 15.6" FHD, IPS-Level 144Hz 45%NTSC COMMS: LAN 10/100/1000 Mbps, Wireless 802.11ax (2x2), Bluetooth 5.1 PORTS: 2x USB 3.2 Gen1; ..
67,760ден.
Бренд: MSI Шифра: 599873418
CPU: Intel® Core™ i7-11800H Processor (24M Cache, up to 4.60 GHz) 8C/16TRAM: 8GB DDR4 3200MHzSSD: 512GB NVMe SSDGPU: NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti 4GB GDDR6DISPLAY: 17.3" Thin Bezel FHD, IPS-Level 144Hz, 45% NTSCCOMMS: LAN 10/100/1000 Mbps, Wireless 802.11ax (2x2), Bluetooth 5.1PORTS: 2x USB 3.2 Gen1; ..
73,990ден.
Бренд: MSI Шифра: 599873191
CPU: Intel Core i7-10750H 12M Cache, up to 5.00 GHz, 8 Core Memory: 8GB DDR4 3200MHz , Max 64GB Storage: 512GB NVMe SSD Display: 15.6" FHD (1920x1080), 144Hz, IPS-Level Graphics: NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB GDDR6 Connectivity: Gb LAN, 802.11 ax Wi-Fi 6 + Bluetooth v5.1 Ports: 1x RJ45, 1x (4K @..
76,490ден.
Бренд: MSI Шифра: 599873076
CPU: Intel® Core™ i7-11800H Processor (24M Cache, up to 4.60 GHz) 8C/16T RAM: 16GB (8G*2) DDR4 3200MHz SSD: 512GB NVMe SSD GPU: NVIDIA GeForce RTX 3070 8GB GDDR6 COMMS: LAN 10/100/1000 Mbps, Wireless 802.11ax (2x2), Bluetooth 5.1 PORTS: 2x USB 3.2 Gen1; 1x USB 2.0, 1x USB 3.2 Gen1 Type C, HDMI ..
106,420ден.
Прикажи 1 до 6 од 6 (1 Страна(и))
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.