Menu
Your Cart

Lenovo V14 i3-1005G1 8GB/256GB SSD/14" FullHD TN/DOS/Silver

Lenovo V14 i3-1005G1 8GB/256GB SSD/14" FullHD TN/DOS/Silver
Бесплатна достава Нај-продаван
Lenovo V14 i3-1005G1 8GB/256GB SSD/14" FullHD TN/DOS/Silver
23,740ден.
  • Залиха:: Има
  • Шифра: 599873508

CPU: Intel Core i3-1005G1 (2C / 4T, 1.2 / 3.4GHz, 4MB)
RAM: 4GB Soldered DDR4-2666 + 4GB SO-DIMM DDR4-2666
Up to 20GB (4GB soldered + 16GB SO-DIMM) DDR4-2666
SSD: 256GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0x2 NVMe
Up to two drives, 1x 2.5" HDD + 1x M.2 SSD
GPU: Integrated Intel UHD Graphics
Display: 14" FHD (1920x1080) TN 220nits Anti-glare
Camera: 0.3MP, mic mono
COMMS: 11ac, 1x1 + BT4.2
Ports: 1x USB 2.0, 2x USB 3.1 Gen 1, 1x HDMI 1.4b, 1x Card reader
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
Battery: Integrated 35Wh
Weight: 1.6 kg
OS: no
Other: Firmware TPM 2.0 Stereo speakers, 1.5W x2, Dolby Audio    


  • Гаранција: 24 месеци


Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.