Menu
Your Cart

HP 250 G8 | 15.6" HD | Intel Celeron N4020 | 4G | 256GB-SSD - 2X7T8EA

HP 250 G8 | 15.6" HD | Intel Celeron N4020 | 4G | 256GB-SSD - 2X7T8EA
HP 250 G8 | 15.6" HD | Intel Celeron N4020 | 4G | 256GB-SSD - 2X7T8EA
Бесплатна достава
HP 250 G8 | 15.6" HD | Intel Celeron N4020 | 4G | 256GB-SSD - 2X7T8EA
HP 250 G8 | 15.6" HD | Intel Celeron N4020 | 4G | 256GB-SSD - 2X7T8EA
HP 250 G8 | 15.6" HD | Intel Celeron N4020 | 4G | 256GB-SSD - 2X7T8EA
17,830ден.
  • Залиха:: Има
  • Шифра: 0001227344
general information
Manufacturer
HP
Model
250 G8
PN
27K08EA
CPU
CPU Manufacturer
Intel
CPU model
Celeron N4020
CPU clock speed ?
1.1 GHz
Maximum processor frequency
2.8 GHz
Processor core ?
Gemini lake
Number of processor cores
2 cores
L2 Cash
4 Mb
RAM
Memory
4096 Mb
Memory type
DDR4
Bus frequency
2400 MHz
HDD
HDD disk capacity
256 GB
Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.