Menu
Your Cart

Asus L510MA N4020/4GB/128GB SSD/15.6" FHD/Backlit Kb/Win10/Black

Asus L510MA N4020/4GB/128GB SSD/15.6" FHD/Backlit Kb/Win10/Black
Прашај
Asus L510MA N4020/4GB/128GB SSD/15.6" FHD/Backlit Kb/Win10/Black
18,560ден.
  • Залиха:: Прашај
  • Шифра: 599873075

CPU: Intel Celeron N4020 (1.1 GHz base frequency, up to 2.8 GHz burst frequency, 4 MB L2 cache, 2 cores)
Graphics: Integrated: Intel UHD Graphics
Display: 15.6" diagonal, FHD (1920 x 1080)
RAM: 4 GB DDR4-2400 SDRAM (1 x 4 GB)
Memory slots available: 0;
Storage: 128 GB SSD
ODD: No drive;
Network: Wi-Fi 5(802.11ac), Bluetooth 4.1
Ports: 1x HDMI, 1x 3.5mm Combo Audio Jack, 1x DC-in, 1x USB 2.0 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-A, 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C
Webcam: Yes
Weight: 1.7KG
Battery: 42WHrs, 3S1P, 3-cell Li-ion
OS: Windows 10 Home in S Mode
Backlit Chiclet Keyboard    

  • Гаранција: 12 месеци


Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.