Menu
Your Cart

Lenovo IP3 15-IML05 5205U 4GB/256GB SSD/15.6" HD LED AG/Platinium Grey/DOS

Lenovo IP3 15-IML05 5205U 4GB/256GB SSD/15.6" HD LED AG/Platinium Grey/DOS
Нов модел Распродадено
Lenovo IP3 15-IML05 5205U 4GB/256GB SSD/15.6" HD LED AG/Platinium Grey/DOS
15,990ден.
  • Залиха:: Распродадено
  • Шифра: 599268077

CPU: Intel® Celeron® 5205U 2M Cache 1.9gHz
RAM: 4GB DDR4 (One memory soldered to systemboard, one DDR4 SO-DIMM slot, dual-channel capable) Up to 8GB (4GB soldered + 4GB SO-DIMM) DDR4-2400 offering (Intel Celeron or Pentium Gold models)
SSD: 256GB SSD M.2 2242 PCIe 3.0x2 NVMe
GPU: Intel UHD Graphics 620
Display: 15.6" HD (1366x768) TN 220nits Anti-glare
Camera: VGA with dual microphones
COMMS: 802.11ac 2x2 Wi-Fi + Bluetooth 5.0, M.2 Card
Ports: 4-in-1 Card Reader, 1 x USB 2.0, 2 x USB 3.0, HDMI, Headphone/microphone combo jack
Battery: Integrated 35Wh, MobileMark 2014: 9 hr (35Wh)
Weight: 1.7 kg
OS: freeDOS
Other: Firmware TPM 2.0, Camera privacy shutter    

  • Гаранција: 12 месеци


Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.