Menu
Your Cart

HP 250 G8 15.6" HD | Intel Celeron N4020 | 4G | 512GB - 2X7T8EA

HP 250 G8 15.6" HD | Intel Celeron N4020 | 4G | 512GB  - 2X7T8EA
HP 250 G8 15.6" HD | Intel Celeron N4020 | 4G | 512GB  - 2X7T8EA
Бесплатна достава
HP 250 G8 15.6" HD | Intel Celeron N4020 | 4G | 512GB  - 2X7T8EA
HP 250 G8 15.6" HD | Intel Celeron N4020 | 4G | 512GB  - 2X7T8EA
HP 250 G8 15.6" HD | Intel Celeron N4020 | 4G | 512GB - 2X7T8EA
17,590ден.
  • Залиха:: Има
  • Шифра: 2X7T8EA

Brend
HP
Model proizvoda
2X7T8EA
Dijagonala monitora u incima
15.6
Rezolucija monitora
HD AG ultra uski okvir
Hard disk
SSD 256GB
RAM memorija
4GB DDR4
Procesor
Intel Celeron
Model procesora
N4020 (2.8GHz, 2 cores, 4MB)
Wi Fi
Da
Grafička kartica
Intel UHD Graphics 600
HDMI priključak/ci
1
USB priključak/ci
USB3.1 x2, TypeC
Broj priključaka za LAN
1
Operativni sistem
Nema
Bluetooth
Da
Ugrađena kamera
720p
Težina
1.78kg
Boja
Crna
Garancija
1 godina
  • Гаранција: 12 месеци


Нашиот сајт користи колачиња (cookies). Со продолжување на користење на сајтот или кликнување на “Во ред” се согласувате со користењето на колачињата и тоа: неопходни колачиња, претпочитани, статистички, маркетиншки, колачиња за перформанси и функционалност и колачиња од социјални медиуми. Некои од овие колачиња се поставени од надворешни провајдери (трети страни). Политика за колачиња.