Компатибилен тонер за HP P1005/P1006 / Canon 3010 (1.5k.) CB435A

Компатибилен тонер за HP P1005/P1006 / Canon 3010 (1.5k.) CB435A

1500pages
CB435A 35A
LJ P1005 LJ P1006 LJ P1007 LJ P1008 LJ P1009 HPCB435A/ Canon LBP-3018/3010/3100/3150  

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 580
  • Бренд: HP
  • Шифра: na.hpcb435a
  • Залиха: Има
  • 299ден.
Овој Артикл има минимална количина за нарачка 5

Тагови: Компатибилен, тонер, HP, CB435A