Menu
Your Cart

Сериозен гејминг

Бренд: Lenovo Шифра: 82S900KLRM
 • Intel Core i7-12650H
 • од 16GB до 64GB
 • 512GB SSD NVMe
 • 15.6" FHD 120Hz
 • RTX 3060 6GB
73,990ден.
Бренд: Lenovo Шифра: 82JU0068RM
 • AMD Ryzen 7 5800H
 • од 16GB до 64GB
 • 512GB SSD NVMe
 • 15.6" FHD 165Hz
 • RTX 3070 8GB
89,000ден.
Бренд: Lenovo Шифра: 82RF009URM
 • Intel Core i9-12900H
 • 16GB DDR5-4800
 • 1TB SSD NVMe
 • 16" WUXGA 165Hz
 • RTX 3070 8GB
118,710ден.
Прикажи 1 до 3 од 3 (1 Страна(и))