HDD INT WD 10PURZ

HDD INT WD 10PURZ
Основни карактеристики
Капацитет1TB
ИнтерфејсSATA3
Бафер[МБ]64
Формат3,5"
Број на вртежи [рпм]5.400
Трансфер [МБ/с]110
Големина на секторите 
Работно оптеретувањ до
 

  • Гаранција: 36 месеци


Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 217
  • Бренд: Western Digital
  • Шифра: 0130725
  • Залиха: Има
  • 3,520ден.

Тагови: HDD INT WD 10PURZ