HDD 3.5" HITACHI 500GB, SATA, 16MB CACHE, 7200rpm

HDD 3.5" HITACHI 500GB, SATA, 16MB CACHE, 7200rpm
HDD 3.5" HITACHI 500GB, SATA, 16MB CACHE, 7200rpm

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 876
  • Бренд: Hitachi
  • Шифра: 6810
  • Залиха: Има
  • 1,560ден.

Тагови: HDD 3.5" HITACHI 500GB, SATA, 16MB CACHE, 7200rpm