EXTERNAL HDD A-DATA EXTERNAL HDD 500GB 2.5'', HV620, USB 3.0 White

EXTERNAL HDD A-DATA EXTERNAL HDD 500GB 2.5'', HV620, USB 3.0 White
EXTERNAL HDD A-DATA EXTERNAL HDD 500GB 2.5'', HV620, USB 3.0 White

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 1148
  • Бренд: ADATA
  • Шифра: 14198
  • Залиха: Има
  • 3,410ден.

Тагови: EXTERNAL HDD A-DATA EXTERNAL HDD 500GB 2.5'', HV620, USB 3.0 White