MEM UFD 32GB DT Duo 3.0 KIN

MEM UFD 32GB DT Duo 3.0 KIN
Основни карактеристики
Капацитет32 GB
Интерфејс
  • Micro USB
  • USB 3.0
Брзина на читаве [МБ/с] 
Брзина на запишуваве [МБ/с] 
Останати карактеристики
БојаSrebrno Crna
ОстанатоOTG

  • Гаранција: 60 месеци

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 477
  • Бренд: Kingston
  • Шифра: 0703607
  • Залиха: Има
  • 630ден.

Тагови: MEM UFD 32GB DT Duo 3.0 KIN