PERSONAL COMPUTER LENOVO TC M720q, Intel Core i3-9100T/8GB/500GB

PERSONAL COMPUTER LENOVO TC M720q, Intel Core i3-9100T/8GB/500GB

PERSONAL COMPUTER LENOVO TC M720q, Intel Core i3-9100T Processor (6MB Cache, up to 3.70GHz), 8GB DDR4 2666MHz SoDIMM, 500GB Hard Drive, 7200RPM, 2.5", SATA3

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 519
  • Бренд: Lenovo
  • Шифра: 18580
  • Залиха: Има
  • 21,190ден.

Тагови: PERSONAL COMPUTER LENOVO TC M720q, Intel Core i3-9100T/8GB/500GB