Notebook MSI GP76 Leopard i7-10870H/16GB/1TB SSD/RTX3060 6GB/17.3" FHD 144Hz IPS/SS RGB KB

Распродадено Notebook MSI GP76 Leopard i7-10870H/16GB/1TB SSD/RTX3060 6GB/17.3" FHD 144Hz IPS/SS RGB KB


Гаранција: 24 месеци

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 632
  • Бренд: MSI
  • Шифра: 599870758
  • Залиха: Распродадено
  • 106,000ден.

Тагови: Notebook MSI GP76 Leopard i7-10870H/16GB/1TB SSD/RTX3060 6GB/17.3" FHD 144Hz IPS/SS RGB KB