Notebook MSI GP66 Leopard i7-10870H/16GB/1TB SSD/RTX3060 6GB/15.6" FHD 144Hz IPS/SS RGB KB

Распродадено Notebook MSI GP66 Leopard i7-10870H/16GB/1TB SSD/RTX3060 6GB/15.6" FHD 144Hz IPS/SS RGB KB


Гаранција 24 месеци.

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 1021
  • Бренд: MSI
  • Шифра: 599870759
  • Залиха: Распродадено
  • 105,000ден.

Тагови: Notebook MSI GP66 Leopard i7-10870H/16GB/1TB SSD/RTX3060 6GB/15.6" FHD 144Hz IPS/SS RGB KB