Notebook Battery 6 Cell 5200mAh 11.1V Compatible Dell 3521

Распродадено Notebook Battery 6 Cell 5200mAh 11.1V Compatible Dell 3521
Compatible with: Dell Inspiron 14 (3421), 14R (5421), 14R (5437), 15 (3451), 15 (3521),

15 (3531), 15 (3542), 15R (5521), 15R (5537), 17 (3721), 17 (3737), 17 (5748),

17R (5721), 17R (5737), M531R (5535), M731R (5735).
Dell Latitude 3440, 3540.
Dell Vostro 2421, 2521.

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 566
  • Бренд: Other
  • Шифра: 38863
  • Залиха: Распродадено
  • 3,380ден.

Тагови: Notebook, Battery, 6Cell, 5200mAh, 11.1V, Compatible, Dell, 3521