NOTEBOOK LENOVO V130-15IKB, 15.6 HD AntiGlare, Intel Celeron 3867U, 4G, 1TB HDD

NOTEBOOK LENOVO V130-15IKB, 15.6 HD AntiGlare, Intel Celeron 3867U, 4G, 1TB HDD

NOTEBOOK LENOVO V130-15IKB,

15.6" HD AntiGlare 220N,
Intel Celeron 3867U,
4G DDR4,
1TB HDD,
DUMMY ODD,
WIFI 1X1 AC+BT4.1,
USB 3.0 & USB 2.0,
HDMI, 4-in-1 card reader,
RJ45,
Combo audio / mic (SD, SDHC, SDXC, MMC)


Гаранција - 24 месеци.

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 67
  • Бренд: Lenovo
  • Шифра: 17703
  • Залиха: Има
  • 12,646ден.

Тагови: NOTEBOOK LENOVO V130-15IKB, 15.6 HD AntiGlare, Intel Celeron 3867U, 4G, 1TB HDD