NOT LN L340-15IRH Gaming, 81LK00L9RM

Ново NOT LN L340-15IRH Gaming, 81LK00L9RM
Основни карактеристики
ЦПУ брендIntel
ЦПУ типCore i5
ЦПУ модел9300H
ЦПУ брзина [ГХз]2,40
Л2 кеш 
Л3 кеш8 MB
ЧипсетIntel HM370
Цоре4
Меморија [ГБ]8
Интегрирана меморија [МБ]0
Такт на меморијата [МХз]2400
Мемориски слотSO-DIMM DDR4
Макс. количина на меморија [ГБ]16
Број на мемориски слотови2
Екран15,6"
Вид на агол
 • AG (AntiGlare)
 • FullHD
 • IPS
Макс. резолуција1920x1080
ХДД [ГБ]SSD 512
Број на вртежи [рпм]n/a
ВГАNVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR5
Оптичка единицаn/a
АудиоHD Audio, Dolby Audio, stereo speakers, 1.5W x 2
Мрежа
 • 1x 10/100/1000 Ethernet
 • 802.11ac
 • Bluetooth 4.2
3Г модулne
Димензии и маса
Тежина [кг]2,19
Останати карактеристики
ОСFree DOS
Видео камераHD 720p
Читач на картички
 • SD
 • SD-Pro
 • SDHC (SD2.0)
 • SDXC
 • microSD
 • miniSD
 • miniSDHC (SD2.0)
БојаCrna
БатеријаLi-Ion 3 ćelije
Додатоци 
Слотови
влез за проширувавеn/a
Заден панел
Паралелни приклучокn/a
Сериски приклучокn/a
Д-субn/a
С-Видео Оутn/a
ХДМИ1
ДВИn/a
РЈ451
РЈ11n/a
ФиреВиреn/a
Аудио Вл-Излез1
УСБ 2.00
УСБ 3.00
еСАТАn/a
Дисплаи Портn/a
Мицро УСБn/a
Мицро ХДМИn/a
УСБ 3.12
УСБ Типе-Ц1
мини Дисплаи Портn/a
Тхундерболт 30

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
 • Прегледи: 36
 • Бренд: Lenovo
 • Шифра: 06409737
 • Залиха: Има
 • 40,750ден.

Тагови: NOT LN L340-15IRH Gaming, 81LK00L9RM