LENOVO V130-15IGM, 15.6 HD TN AG 220N, N4000/4GB/128G

-7% LENOVO V130-15IGM, 15.6 HD TN AG 220N, N4000/4GB/128G

LENOVO V130-15IGM,

15.6 HD TN AG 220N,
Intel Celeron N4000, 
4GB ,
128G 2.5IN SATA,
WIFI 1X1 AC+BT4.1,
0.3 MEGA WITH SINGLE MIC

  • Гаранција: 24 месеци


Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 174
  • Бренд: Lenovo
  • Шифра: 16416
  • Залиха: Има
Понуда со ограничено време:
  • 13,990ден.
  • 12,987ден.

Тагови: LENOVO, V130-15IGM, 15.6 HD TN AG 220N, N4000/4GB/128G