Game Pad Omega Tornado USB

Распродадено Game Pad Omega Tornado USB
Omega Tornado - USB Gamepad 
12 programmable buttons 
4 triggers 
8-way d-pad 
USB Plug&Play 
Cable's length: 145cm

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 359
  • Бренд: Omega
  • Шифра: 37458
  • Залиха: Распродадено
  • 240ден.

Тагови: Game, Pad, Omega, Tornado, USB