CAS MSI SPIDER kućište

CAS MSI SPIDER kućište
Основни карактеристики
ФорматMidi tower
Поддржува плочи
  • ATX
  • Mini ITX
  • mATX
Позиције за уградњ вентилатора 
Подршка за водено хлаѓењ 
Димензии и маса
Димензије41,5 x 19,8 x 42,2sm
Останати карактеристики
Ладеве 
Напојуваве [В]n/a
БојаCrna
Дополнителна опрема
Додаци0
Изглед
Материјал 
Конектори
УСБ2
УСБ 3.00
УСБ 3.10
Аудио Вл-Излез0
Слотови
5,25" надворешен отвор1
3,5" надворешен отвор0
3,5" внатрешен отвор2
2,5" унутарњ утор2Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 238
  • Бренд: MS
  • Шифра: 0161262
  • Залиха: Има
  • 1,010ден.

Тагови: CAS MSI SPIDER kućište