ALL IN ONE PC Lenovo 520-22IKU,I3-6006U/4GB/1TB, 21,5'' 1920x1080

Распродадено ALL IN ONE PC Lenovo 520-22IKU,I3-6006U/4GB/1TB, 21,5'' 1920x1080
Основни карактеристики
ЦПУ брандIntel
ЦПУ типi3
ЦПУ моделINTEL_CORE_I3-6006U_2.0G_2C
ЦПУ брзина [ГХз]2,00
Л2 Цацхе 
Л3 Цацхе 
Цхипсет 
Меморија [МБ]4096
Интегрирана меморија [МБ]0
Такт меморије [МХз]2400
Меморијски уторSO-DIMM DDR4
Маkc. количина меморије [ГБ]0
Број меморијских утора0
Екран21,5''
Врста заслона 
Маkc. резолуција1920x1080
ХДД [ГБ]SATA 1000
Број окретаја [рпм]7.200
ВГА 
Оптичка јединицаCD-RW
Аудио 
Мрежа 
3Г модул 
Останати карактеристики
ОСFree DOS
Видео камераn/a
Читач картица 
Боја 
Додаци 
Слотови
Утор за проширењ 
ТВ тунер 
Заден панел
Паралелни приклјучакn/a
Серијски приклјучакn/a
Д-субn/a
С-Видео Оутn/a
ХДМИ0
ДВИ 
РЈ45n/a
РЈ11n/a
ФиреВиреn/a
Аудио Ин/Оутn/a
УСБ 2.00
УСБ 3.00
еСАТА0
Дисплаи Портn/a

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 837
  • Бренд: Lenovo
  • Шифра: 06407869
  • Залиха: Распродадено
  • 24,756ден.

Тагови: ALL IN ONE, PC, Lenovo, 520-22IKU, I3-6006U/4GB/1TB, 21, 5'', 1920x1080