DELL Latitude 7380 FHD I5/8GB/256GB

DELL Latitude 7380 FHD I5/8GB/256GB

DELL Latitude 7380, 

13.3" FHD,
Intel Core i5 - 7300U,
8GB,
256GB SSD M.2,
Cam + Mic, 4 cell,
WiFi 8265AC DualBand, BT,
Win 10 Pro,

Гаранција: 36 месеци;


dell.Latitude.7480

Напиши коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да можете да напишете коментар
  • Прегледи: 574
  • Бренд: Acer
  • Шифра: 15498
  • Залиха: Има
  • 64,100ден.

Тагови: DELL, Latitude, 7380, FHD, I5/8GB/256GB